rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/5/28

پرچم پنجمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور به دانشگاه شیراز سپرده شد

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان از میزبانی دانشگاه شیراز در پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی خبر داد.

پرچم پنجمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور به دانشگاه شیراز سپرده شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، دکتر سیدفردین تقی‌زاده مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان در حاشیه اختتامیه پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی اظهار کرد: اختتامیه چهارمین دوره این المپیاد به میزبانی دانشگاه بوعلی‌سینا در حالی برگزار شد که در مجموع امتیازات و مدال‌های کسب شده، دانشجویان دانشگاه خوارزمی در جایگاه اول قرار گرفت و سرپرست این دانشگاه، کاپ قهرمانی چهارمین المپیاد را دریافت کرد.

دکتر تقی‌زاده تصریح کرد: دانشگاه بوعلی‌سینا در جایگاه دوم قرار گرفت و سرپرست این دانشگاه کاپ کاروان دوم و دانشگاه تهران با قرار گرفتن در جایگاه سوم، کاپ تیم سوم را دریافت کرد.

وی با بیان اینکه سطح برگزاری مسابقات بسیار عالی بود، مطرح کرد: به اذعان انجمن‌های والیبال و فوتسال، سطح مسابقات بسیار بالا و این مسابقات در سطحی عالی انحام شده است.

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان دانشجویان خاطرنشان کرد: دانشگاه وظیفه خطیری برعهده دارد و می‌بایست زمینه مشارکت دانشجویان را در میادین ورزشی فراهم کند، چراکه به اذعان داوران و افرادی که در این المپیاد حضور داشتند، برخی ورزشکاران شایستگی حضور در لیگ را دارند بنابراین باید شناسایی و معرفی شوند.

دکتر تقی‌زاده در رابطه با میزبانی دانشگاه بوعلی‌سینا در این المپیاد، گفت: میزبانی بسیار عالی بود و رضایت‌مندی زیادی در پی داشت و امیدواریم المپیاد‌های بعدی نیز با کیفیت بالایی برگزار شود و شاهد رضایت‌مندی شرکت‌کنندگان باشیم.

در انتهای اختتامیه این المپیاد، پرچم پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور، تقدیم دانشگاه شیراز شد.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ