آرشیو خبر

اخبار

1402/5/21

دکتر تقی‌زاده: گردهمایی کانون‌های شاهد و ایثارگر در فصل پاییز برگزار می‌شود

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: در آیین افتتاح چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی طی دو سال اخیر در حوزه دانشجویان شاهد و ایثارگر با هدف امیدآفرینی و مشارکت همه دانشجویان طراحی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، دکتر سیدفردین تقی‌زاده مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگز سازمان امور دانشجویان در آیین افتتاح چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی طی دو سال اخیر در حوزه دانشجویان شاهد و ایثارگر با هدف امیدآفرینی و مشارکت همه دانشجویان طراحی شده است.

وی بیان کرد: سال ۱۴۰۱ جشنواره جایزه ملی شهید سلیمانی (سردار دلها) را داشتیم و امسال نیز دومین جشنواره جایزه ملی را در دی ماه برگزار خواهیم کرد.

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دو دوره بصیریت افزایی برگزار شده است گفت: جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری نیز سال گذشته برگراز شد و امسال نیز دومین دوره آن برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان می‌توانند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند افزود: بعد از وقفه ۱۰ ساله سومین المپیاد فرهنگی و ورزشی شاهد و ایثارگر را در اصفهان داشتیم و امسال چهارمین دوره آن در دانشگاه بوعلی همدان برگزار می‌شود.

دکتر تقی‌‌زاد با اشاره به اینکه المپیاد فرهنگی و ورزشی بعدی سال ۱۴۰۴ برگزار خواهد شد گفت: این المپیاد در حوزه دختران با رضایت بالای ۸۵ درصدی و با کیفیت بالا برگزار شد و امیدواریم در حدزه پسران نیز همینطور باشد.

وی با بیان اینکه نخستین دوره مهارت‌افزایی دانشجویان شاهد ایثارگر را سال آینده به میزبانی یکی از دانشجویان برگزار خواهیم کرد عنوان کرد: چهار رویداد را برگزار کردیم که سه رویداد برای نخستین بار بوده و گردهمایی کانون‌های شاهد و ایثارگر را نیز فصل پاییز خواهیم داشت.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع به ادارات