rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/5/23

کانون‌های علمی - فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر در همه دانشگاه‌ها راه اندازی می‌شوند

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان از شکل‌گیری کانون‌های علمی- فرهنگی ایثار در دانشگاه‌ها با حضور اکثریت دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد.

کانون‌های علمی - فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر در همه دانشگاه‌ها راه اندازی می‌شوند
به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، دکتر سیدفردین تقی‌زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: این کانون‌ها از طریق ارتباط با سایر تشکل‌های دانشجویی، به عنوان شبکه بزرگی که می‌توانند با هم‌افزایی و تعاملات و فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی علاوه بر ایجاد دژ مستحکم مقابل هجمه فرهنگی دشمنان و الگو سازی برای نسل جوان، بازوان فکری و اجرایی برای مجموعه دانشگاه و مدیران شاهد باشند و به عنوان بازوان مشورتی فعال می‌شوند.

دکتر تقی‌زاده تصریح کرد: ثمره و نتیجه رونق و گسترش کانون‌های ایثار در دانشگاه‌ها، تعمیق خودباوری، بصیرت افزایی و روحیه گذشت است.

وی ادامه داد: ضروری است کانون‌های علمی- فرهنگی ایثار در دانشگاه‌های کشور راه اندازی شود تا بتوان نیاز‌های آموزشی و مشاوره‌ای دانشجویان را از طریق این کانون‌ها احصاء و با برنامه‌ریزی، استفاده از ظرفیت‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی و برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی، دانشجویان توانمند شوند.

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان خاطرنشان کرد: امیدواریم با ایجاد این کانون‌ها بتوانیم گامی مثبت در راستای ایجاد شور و نشاط، ارتقای روحیه خودباوری و انگیزه در میان دانشجویان شاهد و ایثارگر برداریم.

دکتر تقی‌زاده در پایان یادآوری کرد: گردهمایی کانون‌های علمی- فرهنگی ایثار دانشجویان شاهد و ایثارگر در فصل پاییز برگزار خواهد شد.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع به ادارات