rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/5/20

آیین میثاق با شهدا در یادمان شهدای دانشگاه بوعلی‌سینا برگزار شد

در آستانه‌ برگزاری چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در بخش پسران،‌ روز جمعه ۲۰ مردادماه آیین میثاق با شهدا در یادمان شهدای دانشگاه بوعلی‌سینا برگزار شد.

آیین میثاق با شهدا در یادمان شهدای دانشگاه بوعلی‌سینا برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، در آستانه‌ برگزاری چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در بخش پسران،‌ روز جمعه ۲۰ مردادماه آیین میثاق با شهدا در یادمان شهدای دانشگاه بوعلی‌سینا با حضور دکتر سیدفردین تقی‌زاده‌ مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر حسین رضوان رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا و مسئولان ستاد المپیاد برگزار شد.
 
در مراسم میثاق با شهدا که همزمان با آغاز این دوره از المپیاد در بخش دانشجویان پسر برگزار شد چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در بخش پسران در کنار یادمان شهدای گمنام به صورت رسمی آغاز  می‌شود. 
 
گفتنی است،‌ چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور با شعار "رفاقت در میدان، رقابت در ایثار" از دهم تا ۲۶ مردادماه ۱۴۰۲ در ۹ رشته ورزشی در دانشگاه بوعلی‌سینا در حال برگزاری است.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ