آرشیو خبر

اخبار

1402/5/19

پذیرش پسران در چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه بوعلی سینا آغاز شد

پذیرش تیم‌های اعزامی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برای برگزاری چهارمین دوره المپیاد دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در ستاد برگزاری دانشگاه بوعلی سینا از صبح امروز پنجشنبه ۱۹ مردادماه شروع و مراحل پذیرش توسط کمیته پذیرش در ستاد برگزاری، در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، چهارمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور با شعار «رفاقت در میدان، رقابت در ایثار»  در بخش دختران از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ مردادماه به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد و همچنین بخش پسران این دوره نیز از تاریخ ۱۹ تا ۲۶ مردادماه، میهمان دانشگاه بوعلی سینا هستند. 

گفتنی است دانشجویان شاهد و ایثارگر در این دوره المپیاد در رشته های ورزشی والیبال، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو و میدانی، آمادگی جسمانی و هفت با همدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
 
افتتاحیه رسمی این دوره از المپیاد برای پسران، شامگاه جمعه ۲۰ مردادماه، برگزار می‌شود. میهمانان مدعو در افتتاحیه؛ معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان و مدیران استانی همدان در این برنامه حضور خواهند داشت.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع به ادارات