rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/5/19

پذیرش پسران در چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه بوعلی سینا آغاز شد

پذیرش تیم‌های اعزامی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برای برگزاری چهارمین دوره المپیاد دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در ستاد برگزاری دانشگاه بوعلی سینا از صبح امروز پنجشنبه ۱۹ مردادماه شروع و مراحل پذیرش توسط کمیته پذیرش در ستاد برگزاری، در حال انجام است.

پذیرش پسران در چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه بوعلی سینا آغاز شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، چهارمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور با شعار «رفاقت در میدان، رقابت در ایثار»  در بخش دختران از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ مردادماه به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد و همچنین بخش پسران این دوره نیز از تاریخ ۱۹ تا ۲۶ مردادماه، میهمان دانشگاه بوعلی سینا هستند. 

گفتنی است دانشجویان شاهد و ایثارگر در این دوره المپیاد در رشته های ورزشی والیبال، بسکتبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا، دو و میدانی، آمادگی جسمانی و هفت با همدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
 
افتتاحیه رسمی این دوره از المپیاد برای پسران، شامگاه جمعه ۲۰ مردادماه، برگزار می‌شود. میهمانان مدعو در افتتاحیه؛ معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان و مدیران استانی همدان در این برنامه حضور خواهند داشت.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ