rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/5/17

چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش با قهرمانی دانشگاه تهران به پایان رسید

چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش با قهرمانی دانشگاه تهران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، مراسم اختتامیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور در دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.

این دوره از المپیاد با قهرمانی تیم های دانشگاه تهران و نایب قهرمانی دانشگاه فردوسی مشهد و همچنین کسب مقام سوم توسط دانشگاه اصفهان در مجموع کسب مدال ها به پایان رسید.

در این مراسم دکتر سید فردین تقی زاده مدیر کل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان در ابتدای مراسم ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار این روز را به تلاشگران عرصه خبر و طلایه داران جبهه آگاهی که به عنوان چشم بینا و زبان گویای مردم هستند تبریک گفته و در ادامه از میزبانی شایسته دانشگاه بوعلی سینا تقدیر و تشکر به عمل آورد و بیان نمود رئیس دانشگاه و همه مسئولین و عوامل دست اندکار برگزاری چهارمین المییاد با روحیه جهادی و انقلابی تمام تلاش بی وقفه ای را برای برگزاری هرچه بهتر این المپیاد به کار بستند و به حق در این امر موفق بودند، که میزان 82% رضایت مندی ورزشکاران شرکت کننده در این المپیاد تایید این مطلب می باشد.

دکتر تقی زاده بیان نمود، همانطور که در عرصه ورزش می‌توان بر نشاط دانشگاه و دانشجویان افزود، در سایر عرصه‌ها نیز این امکان وجود دارد؛ دانشجویان شاهد و ایثارگر باید موتور محرکه مباحث فرهنگی در دانشگاه‌ها باشند. 

در پایان ایشان فرمودند که المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر استاندارهای لازم را دارد و قرار است هر دو سال یکبار برگزار گردد. در انتهای این مراسم کاپ های قهرمانی، نایب قهرمانی و مقام سومی به ترتیب به سرپرستان کاروانهای ورزشی دانشگاه های تهران، فردوسی مشهد و اصفهان توسط ایشان و ریاست محترم دانشگاه اهداء گردید. 
 
گفتنی است چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از یازدهم تا شانزدهم مرداد ماه با شرکت قریب به 680 دانشجو از 62 دانشگاه با شعار «رفاقت در میدان، رقابت در ایثار» در رشته های شنا، بدمینتون، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، هفت سنگ، دو و میدانی، بسکتبال، فوتسال و والیبال به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ