rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/5/14

مسابقات دختران چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد کشور به ایستگاه پایانی رسید

مسابقات چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان و مؤسسات آموزش عالی شاهد و ایثارگر کشور در بخش دختران به ایستگاه پایانی رسید.

مسابقات دختران چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد کشور به ایستگاه پایانی رسید
به گزارش روابط عمومی  اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، مسابقات چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان و مؤسسات آموزش عالی شاهد و ایثارگر کشور در بخش دختران به ایستگاه پایانی رسید.

در رشته بسکتبال دانشگاه شاهرود به مقام اول رسید و دانشگاه الزهرا و دانشگاه بوعلی سینا دوم و سوم شدند.

در رشته شنا دانشگاه تهران صاحب گردن آویز طلا شد و دانشگاه فردوسی مشهد مقام دوم را کسب کرد و دانشگاه الزهرا مقام سوم را به دست آورد.

در رشته آمادگی جسمانی عنوان مقام اول به دانشگاه اصفهان رسید،مقام دوم را دانشگاه الزهرا و مقام سوم را دانشگاه فرهنگیان تهران ازآن خود کرد.
 
در رشته هفت سنگ دانشگاه لرستان مقام اول را کسب کرد مقام دوم به دانشگاه الزهرا رسید و دانشگاه محقق اردبیلی مقام سوم را کسب کرد.

 در رشته تنیس روی میزدانشگاه فردوسی مشهد مقام اول را کسب کرد دانشگاه اصفهان دوم شد و مقام سوم مشترک به دانشگاه گیلان و جهرم رسید.
 
در رشته دو و میدانی دانشگاه بوعلی‌سینا مقام اول را کسب کرد، مقام دوم به دانشگاه تهران رسید و مقام سوم از آنِ دانشگاه فرهنگیان تهران شد.

در رشته بدمینتون نیز مقام اول از آنِ دانشگاه صنعتی شاهرود شد‌، دانشگاه فردوسی مشهد مقام دوم را کسب کرد و مقام سوم به طور مشترک به دانشگاه اصفهان و دانشگاه تهران رسید.

گفتنی است؛ چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور با شعار "رفاقت در میدان، رقابت در ایثار" از دهم تا ۲۶ مردادماه در ۹ رشته ورزشی در دانشگاه بوعلی‌سینا در حال برگزاری است.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ