rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/5/14

مومنی: برگزاری المپیاد‌های ورزشی توسعه ورزش دانشجویی در کشور را رقم می زند

دبیرکل اجرایی چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور با بیان اینکه برگزاری این‌گونه برنامه‌ها توسعه ورزش دانشجویی در کشور را رقم می زند، گفت: حضور در این رویدادها افزایش تجربیات ورزشی، اجتماعی و فرهنگی دانشجویان را به همراه دارد.

مومنی: برگزاری المپیاد‌های ورزشی توسعه ورزش دانشجویی در کشور را رقم می زند
 به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، سجاد مومنی در آیین اختتامیه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور گفت: امروزه نیاز به فعالیت‌های جسمانی یکی از نیازهای نوظهور است.
 
وی ادامه داد: در چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، ۵۶ نیروی داوطلب، ۶۸۰ ورزشکار، مربی و سرپرست از ۵۶ دانشگاه در ۹ رشته ورزشی شرکت دارند.

مومنی با اشاره به اینکه ۲۲ کمیته  و ۲۰۰ کادر اجرایی  در روند برگزاری این رویداد همکاری دارند، اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی متنوعی برای این دوره از المپیاد در نظر گرفته شد.
 
وی ادامه داد: حضور در موزه تاریخ طبیعی، حضور در گلزار شهدا، شرکت در نماز جمعه، بازدید از غار علیصدر، باغ موزه دفاع مقدس، آرامگاه بوعلی و باباطاهر و برگزاری تعزیه‌خوانی در محل اسکان دانشجویان از جمله این برنامه‌هاست.
 
مومنی با اشاره به اینکه مرکز مشاوره، پزشک و پرستار در طول برگزاری المپیاد به دانشجویان خدمات ارائه می‌دهند، گفت: رونمایی از المان سرو در ورودی اصلی دانشگاه با حضور وزیر از جمله دستاوردهای این رویداد است.
 
وی در پایان بیان کرد: ۴ کارگاه با ۴ عنوان سخنرانی علمی برای چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور در نظر گرفته و برگزار شد.

گفتنی است؛ چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور با شعار "رفاقت در میدان، رقابت در ایثار" از دهم تا ۲۶ مردادماه در ۹ رشته ورزشی در دانشگاه بوعلی‌سینا در حال برگزاری است.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ