آرشیو خبر

اخبار

1402/5/12

رونمایی از المان «سرو» ویژه چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور

همزمان با برگزاری چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور، از المان «سرو» در ورودی اصلی دانشگاه بوعلی‌سینا رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، این المان که نمادی از چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های کشور است با طراحی دکتر چتربحر و اجرای مهندس حجازی‌فر که از متخصصان دانشگاه بوعلی‌سینا هستند اجرا شده است.

المان «سرو» به عنوان المان اختصاصی المپیاد و با ابتکار دانشگاه بوعلی‌سینا طراحی و اجرا شده و یادگاری از این دانشگاه و مجموعه وزارت علوم خواهد بود.

رییس دانشگاه بوعلی‌سینا در این مراسم بیان کرد: چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور زیر مجموعه کنگره ۸ هزار شهید استان همدان در حال برگزاری است.

حسین رضوان با اشاره به اینکه امیدواریم به یاری خدا پیرو شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی باشیم، افزود: شهدا مهم‌ترین شخصیت‌های جامعه هستند و ما به راهنمایی‌ و دعای خیر آنها نیاز داریم تا وظیفه خود را به درستی ایفا کنیم.

وی با بیان اینکه انسان طالب سعادت از شهدا غافل نمی‌شود، تصریح کرد: ملت ما خاطره جانفشانی‌ و ایثارگری‌های رزمندگان و شهدای خود را گرامی‌ می‌دارد چراکه عزیزان دانشجو و دانشگاهی شهید ما دغدغه آن را داشتند که خاک، انقلاب و مردم از گزند دشمن در امان بماند. گفتنی است؛ چهارمین دوره المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور با شعار رفاقت در میدان، رقابت در ایثار از دهم تا ۲۶ مردادماه در ۹ رشته ورزشی در دانشگاه بوعلی سینا در حال برگزاری است.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع به ادارات