rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/5/11

دکتر ابراهیم نصیرالاسلامی: تأثیر مثبت برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد در دانشگاه بوعلی سینا به روند ثبت جهانی شهر همدان

سرپرست کل چهارمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور گفت: برگزاری این المپیاد در دانشگاه بوعلی سینا به روند ثبت جهانی شدن شهر همدان کمک می‌کند.

دکتر ابراهیم نصیرالاسلامی: تأثیر مثبت برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد در دانشگاه بوعلی سینا به روند ثبت جهانی شهر همدان
به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگاه بوعلی سینا همدان، ابراهیم نصیرالاسلامی با بیان اینکه میزبانی دانشگاه بوعلی سینا برای برگزاری این المپیاد به روند ثبت جهانی همدان کمک می‌کند، اظهار کرد: ۲۵۰۰ نفر در مدت زمان برگزاری این المپیاد میهمان شهر همدان هستند و این مسئله امکان سنجی همدان برای تبدیل شدن به شهر جهانی را به همگان نشان می‌دهد.

نصیرالاسلامی با اشاره به برگزاری کنگره بزرگداشت هشت هزار شهید استان همدان و گرامیداشت یاد و خاطر شهید سردار حاج حسین همدانی، تصریح کرد: این المپیاد با کنگره بزرگداشت شهدا در همدان گره خورده و در افتتاحیه، زمان برگزاری و اختتامیه آن، برنامه‌هایی برای گرامیداشت یاد و خاطر شهدای استان، در نظر گرفتیم.

وی با تأکید بر حضور میهانان کشوری و استانی در افتتاحیه این المپیاد، مطرح کرد: وزیر علوم، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، معاون دانشجویی وزارت علوم، نماینده، ولی فقیه در استان همدان، استاندار و فرماندار همدان در افتتاحیه این المپیاد، شرکت می‌کنند.

سرپرست کل چهارمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور با بیان اینکه اقدامات لازم برای برگزاری این المپیاد به نحو احسن انجام شده است، خاطرنشان کرد: تمام تلاش‌ها در جهت آماده سازی امکانات برای برگزاری این المپیاد است و در جلسات متعددی که برگزار شده تمام اماکن لازم ورزشی و رفاهی مورد بررسی قرار گرفته است.

نصیرالاسلامی دررابطه با دستاورد‌های برگزاری این المپیاد برای دانشگاه بوعلی سینا و شهر همدان، عنوان کرد: وقتی المپپادی در این سطح برگزار می‌شود به شناخت شهر همدان کمک می‌کند از طرفی ضعف امکانات بررسی و اصلاح می‌شود و در همین راستا سالن‌های ورزشی را اصلاح کردیم. برگزاری این المپیاد از نظر گردشگری نیز مفید است، چون حدود ۲۵۰۰ دانشجو و کادر اجرایی به همدان سفر می‌کنند که از نظر زیرساختی و اقتصادی به شهر کمک می‌کند.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ