rahbari
آرشیو خبر

اخبار

1402/5/16

تیم بدمینتون دختران دانشگاه صنعتی شاهرود قهرمان چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد شد

تیم دانشگاه صنعتی شاهرود قهرمان مسابقات بدمینتون دختران در چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور شد.

تیم بدمینتون دختران دانشگاه صنعتی شاهرود قهرمان چهارمین المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد شد
 به گزارش روابط عمومی اداره کل به نقل از دانشگه بوعلی سینا همدان، تیم دانشگاه صنعتی شاهرود به مقام قهرمانی مسابقات بدمینتون دختران این دوره از المپیاد رسید و دانشگاه فردوسی مشهد در حایگاه دوم قرار گرفت.

تیم‌ دانشگاه‌های اصفهان و تهران نیز به صورت مشترک سوم شدند. در بخش انفرادی این مسابقات، هاحر کبیری از دانشگاه علم و صنعت قهرمان شد، حنان کبیری از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به مدال نقره رسید و ملیکا مکملی از دانشگاه زنجان به صورت مشترک با سما نادعلی از دانشگاه صنعتی شریف در جایگاه سوم قرار گرفتند.

در بخش بدمینتون دو نفره نیز مقام اول به تیم فردوسی مشهد با ترکیب النازشیردل و مبینابوجار رسید، دانشگاه اصفهان با حضور پگاه بزرگزاد و زینب حیدری زاده در جایگاه سوم قرار گرفتند و تیم دانشگاه‌های صنعتی شاهرود با ترکیب ملیکامحمدی و سحررجبی ودانشگاه گیلان با حضور زهراخیراندیش و فاطمه دلیر به صورت مشترک سوم شدند.

گفتنی است؛ چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر کشور با شعار "رفاقت در میدان، رقابت در ایثار" از دهم تا ۲۶ مردادماه در ۹ رشته ورزشی در دانشگاه بوعلی‌سینا در حال برگزاری است.

نظر شما
نام  
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ

دسترسی سریع به ادارات