سه شنبه, 06 خرداد, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
«ایثار ارزنده ترین واژه اجتماعی است»
«ایثار ارزنده ترین واژه اجتماعی است»
حسینی سرپرست اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر در اولین کارگاه آموزشی ویژه کارکنان دفاتر شاهد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور گفت: با اشاره به ضرورت ارتباط مستمر و مؤثر با بدنه کارشناسی دانشگاه گفت: ایثار ارزشی ترین واژه اجتماعی است که لازمه آن نثارکردن در عین نیاز و داشتن نیت برای رضای الهی می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت اگر امروز توفیق حضور در میادین دفاع مقدس از همه ما سلب شده است توفیق خدمت به میراث ایثارگران انقلاب و دفاع مقدس نعمتی بسیار ارزشمند بوده که ضروری است تمام سعی و توان خود را برای ارائه خدمت شایسته داشته باشیم.

وی  با تشریح بخشی از برنامه های دردست اقدام اداره کل از جمله المپیاد فرهنگی ورزشی، جشنواره قرآنی از کارشناسان دانشگاه خواست که با روحیه مضاعف خود را برای انجام تحول در خدمت به ایثارگران آماده سازند.

ایشان در بخش پایانی صحبت های خود، پیامبران و امامان معصوم (ع) را مظهر واقعی ایثار دانست و گفت آنروزی که پیامبر اکرم (ص) با اهل بیت خود برای انجام مباهله آماده شدند. نهال ایثار کاشته شد و با  حماسه سازی نوه پیامبر در حماسه عاشورا به اوج خود رسید.

در بخشی از این برنامه دکتر یعقوبی مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت مطالبی در خصوص نحوه برقراری ارتباط  و عوامل مؤثر در ایجاد ارتباط برای حاضرین بیان داشت.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1335)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 816
  • «ایثار ارزنده ترین واژه اجتماعی است»
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: