سه شنبه, 06 خرداد, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
پيام وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوري به بيست و چهارمين گردهمايي مديران‌كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر

پيام وزير محترم علوم، تحقيقات و فناوری به بيست و چهارمين گردهمايی سراسری مديران کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر توسط دکتر سيد رسول عمادی مديرکل محترم امور دانشجويان شاهد و ايثارگر سازمان امور دانشجويان قرائت گرديد .

متن پيام به شرح زير می­ باشد:


بسم الله الرحمن الرحيم

 انقلاب اسلامي و بالندگي نظام جمهوري اسلامي بي ترديد مرهون خون شهيدان و ايثارگري جانبازان و آزادگان سرافراز ميهنمان است. دين يكايك ايرانيان به اين عزيزان و خانواده­ هاي آنان كه سهمي ترديد ناپذير در حفظ كيان كشور داشته­ اند همواره پابرجا و اداي آن وظيفه ­اي ملي و اسلامي است.

در اين ميان اصلي ترين وظيفه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري تربيت نيروهايي كارآمد، متخصص و در عين حال متعهد به ارزش­ ها، اصول و آرمان ­هاي بلند ملت ايران است. و به باور من دانشجويان شاهد و ايثارگر در ابتداي فهرست اين مجموعه قرار دارند. بر اين اساس تلاش براي هرچه توانمند كردن اين عزيزان و ارتقاء جايگاه علمي، اخلاقي و منزلتي آنان نه يك وظيفه اداري كه مسئوليتي ديني و رسالتي اخلاقي است.

در اين راستا گردهمايي مديران كل دانشجويان شاهد و ايثارگر فرصت مغتنمي است تا با بررسي مسائل و مشكلات اين قشر ارزشمند راهكارهاي مناسبي براي اداي هرچه بهتر وظيفه خدمتگزاري فراهم آورد.

لازم مي­ دانم ضمن تأكيد بر هدف دولت تدبير و اميد در ارتقاء كيفيت خدمات و استفاده كافي از ظرفيت­ هاي قانوني موجود در تسهيل ارايه خدمت مناسب­ تر به اين عزيزان، يادآور شوم كه توانمندسازي، عزتمندي، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در محيط­ هاي دانشگاهي مي­ بايد در سرلوحه وظايف مديران محترم شاهد و ايثارگر باشد.

در خاتمه ضمن قدرداني از تلاش هاي برگزار كنندگان اين گردهمايي درود بي كران خود را به امام شهيدان و شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و ايثارگران والامقام تقديم مي­ دارم و آرزوي طول عمر باعزت و سلامتي براي مقام معظم رهبري مسئلت
مي­ نمايم. 

رضا فرجي دانا


تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1052)
گروه خبر: اخبار فرهنگی
کد خبر: 348
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: