سه شنبه, 06 خرداد, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
وزيرعلوم: دانشجويان و فارغ التحصيلان شاهد و ايثارگر بايد سرآمد باشند
وزيرعلوم: دانشجويان و فارغ التحصيلان شاهد و ايثارگر بايد سرآمد باشند

دكتر محمد فرهادي وزير علوم، تحقيقات و فناوري با بيان اينكه دانشجويان و فارغ التحصيلان شاهد و ايثارگر بايد سرآمد باشند ،گفت: بايد به سمت استعداديابي دانشجويان شاهد و ايثارگر گام  برداريم.

دكتر فرهادي در بيست و پنجمين گردهمايي مديران كل شاهد و ايثارگر دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي كشور كه در محل اين وزارتخانه برگزار شد با اشاره به تأسيس دانشگاه شاهد به فرمان امام خميني(ره) اظهار داشت: دانشگاه شاهد دانشگاهي جامع است كه عزيزان شاهد و ايثارگر در آنجا تحصيل مي‌كنند.

وي افزود: وجود 60 هزار دانشجوي شاهد و ايثارگر كه روند تحصيل آن‌ها نيز به سوي تحصيلات تكميلي است بدين معناست كه در آينده نزديك فارغ التحصيلان آن در برنامه‌ريزي‌، تصميم‌گيري، تصميم‌سازي‌ و مسئوليت‌هاي  اجرايي كشور در زمينه هاي مختلف نقش خواهند داشت .
دكتر فرهادي وظيفه مديران شاهد و ايثارگر دانشگاه‌ها را هدايت و نظارت دانشجويان براي راهيابي آنان به مقاطع بالاتر دانست و خاطر نشان كرد: با توجه به اينكه بايد به سمت دانشگاه‌هاي كارآفرين پيش برويم، اميد است دانشگاه شاهد فارغ التحصيلاني آگاه و دانشمند براي مديريت‌هاي اجرايي كشور تربيت كند.

وي با اشاره به كمبودها و مشكلات محيط دانشجويي تصريح كرد: اين مشكلات بايد با همكاري و هماهنگي ادارات شاهد و ايثارگر و دفاتر مشاوره به صورت كامل و جامع  برطرف شود.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1384)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 792
  • وزيرعلوم: دانشجويان و فارغ التحصيلان شاهد و ايثارگر بايد سرآمد باشند
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: