سه شنبه, 06 خرداد, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
نشست مديران کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه‌هاي منطقه يک کشور روز 22 ديماه در دانشگاه تهران برگزار شد
نشست مديران کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه‌هاي منطقه يک کشور روز 22 ديماه در دانشگاه تهران برگزار شد

نشست مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک کشور روز 22 دی ماه 1393 در دانشگاه تهران با حضور دکتر ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر صمیمی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران، دکتر عمادی مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان و دکتر به نژاد معاون دانشجویی دانشگاه تهران و دکتر زرگر مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران برگزار شد.

 این مراسم با سخنرانی دکتر زرگر مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و با بیان خیر مقدم آغاز گردید و سپس در ادامه دکتر زرگر گزارشی در خصوص عملکرد اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران ارائه نمودند.

در ادامه دکتر عمادی مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان به تشریح برنامه های نشست پرداخته و ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ادارات کل شاهد و ایثارگر دانشگاه ها، مناطق فعال، نشست دبیران مناطق و وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر در مقایسه با دانشجویان غیر شاهد و ایثارگر و ارائه آمار نقل و انتقال این عزیزان به اولویت ها، سیاست ها و برنامه های اداره کل پرداختند.

لازم به ذکر است محور اصلی بحث های آموزشی پژوهشی پیرامون ( آیین نامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر و آیین نامه استاد مشاور متناسب با وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر ) و بحث های فرهنگی رفاهی هم پیرامون ( ابلاغ رسمی آیین نامه کانون های علمی فرهنگی ایثار و بررسی تخصیص اعتبار به ادارات شاهد ) بود.

در پایان این نشست، دبیران مناطق پیشنهادات و درخواست های خود را به مدیران حاضر ارائه نمودند و نشست با جمع بندی نظرات مدیران خاتمه یافت.
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (980)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 525
  • نشست مديران کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه‌هاي منطقه يک کشور روز 22 ديماه در دانشگاه تهران برگزار شد
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: