سه شنبه, 06 خرداد, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
مراسم افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه 6 كشور در دانشگاه دریانوردی چابهار
مراسم افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان  شاهد و ايثارگر منطقه 6 كشور در دانشگاه دریانوردی چابهار

آیین افتتاحیه چهارمین المپیاد فرهنگی ، ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاههای منطقه 6 کشور شامل دانشگاههای ولیعصر رفسنجان ، شهید باهنر کرمان ، سیستان و بلوچستان و زابل به میزبانی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار شد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با تشکر از عوامل برگزاری این المپیاد ،دهه فجر را نقطه عطفی در تاریخ ایران برشمرد و پیروزی انقلاب اسلامی را ثمره خون شهدا و ایثارگران و تداوم آن را در سایه پیروی از ولایت و رهبری دانست .

دکتر مهدی صفدری تصریح کرد: غربی های از دوران قاجار با توجه به شرایط استراتژیک خاص ایران ، همیشه در نقش های مختلف در صدد بدست آوردن منافع خود از کشورمان بوده اند و راه اصلی این چپاول ها با وقوع انقلاب مقدس جمهوری اسلامی ایران از بین رفت و امروز انقلاب اسلامی الگوی تمامی انقلاب های آزادی خواه جهان قرار دارد.

وی خطاب به ورزشکاران خاطر نشان کرد:شما ورزشکاران باید هر لحظه به یاد خدا باشید و از این موهبت برای تکامل خود در ابعاد علمی ، فرهنگی و اجتماعی بهره مند شوید.

مسوول نهاد رهبری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار نیز در ادامه آیین افتتاحیه چهارمین المپیاد فرهنگی ، ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگردانشگاههای منطقه 6 کشور با تبریک ایام خجسته دهه فجرافزود: ملت فهیم و با ایمان ایران با تکیه بر اسلام ناب محمدی(ص) و به رهبری حضرت امام خمینی(ره)حکومتی الهی و مردمی را به وجود آوردند که این انقلاب الهی با تقدیم خون هزاران شهید ، آبیاری و امروز جشن سی و هفت سالگی آن را شاهد هستیم.

حجت الاسلام قاسمی نژاد با تاثی از فرموده یکی از معصومان تصریح کرد:انسان باید اوقـات خود را روزانه به سه بخش عبادت ، امرار معاش و تفریحات سالم تقسیم بندی کند که ورز از مصداق تفریحات سالم است.

گفتنی است: چهارمین المپیاد فرهنگی ، ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه 6 دانشگاههای کشور از 16 بهمن ماه سال جاری آغاز و به مدت 3 روز به میزبانی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار می شود.


تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1947)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 885
  • مراسم افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان  شاهد و ايثارگر منطقه 6 كشور در دانشگاه دریانوردی چابهار
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: