يکشنبه, 03 مهر, 1401
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
مديرکل دانشجویان شاهد و ايثارگر سازمان امور دانشجویان خبر داد: برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره ملی جایزه ایثار به بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام شدند
مديرکل دانشجویان شاهد و ايثارگر سازمان امور دانشجویان خبر داد: برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره ملی جایزه ایثار به بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام شدند
مديرکل دانشجویان شاهد و ايثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: فهرست 15 برگزیده پنجمین دوره جشنواره ملی جایزه ایثار به بنیاد شهید و امور ایثارگران ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دکتر سید فردین تقی زاده با اعلام اینکه از میان 15 برگزیده پنچمین جشنواره ملی ایثار 11 برگزیده از دانشگاه های خارج از استان تهران هستند گفت: از نظر توزیع مقاطع تحصیلی، در مقطع دکتری 7 نفر، در مقطع کارشناسی ارشد 4 نفر و در مقطع کارشناسی نیز 4 نفر دانشجو به عنوان برگزیده معرفی شدند.

وی در توضیح فرآیند این دوره از جشنواره اظهار داشت: در سال جاری علی رغم مجازی بودن تحصیل در دانشگاه ها، دسترسی و اطلاع رسانی به دانشجویان با مشکلات زیادی مواجه بود ولی ادارات شاهد و ایثارگر دانشگاه ها با اهتمام تمام مطابق سنوات گذشته در انجام این فرایند تلاش بی شائبه ای نموده و همکاری لازم را بعمل آوردند.

دکتر تقی زاده افزود: در این دوره از جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار، با توجه به شیوع بیماری کرونا و شیوه آموزش مجازی و علی رغم وجود مشکلات، تعداد 93 پرونده دانشجویان شاهد و ایثارگر از کلیه دانشگاه ها به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که تعداد 90 نفر حائز شرایط لازم بودند و در مجموع بررسی و امتیاز بندی کمیته ارزیابی، 15 نفر برگزیده نهایی از 5 گروه آموزشی از سراسر کشور بودند. از این تعداد 4 نفر از دانشجویان از منطقه 1، 2 نفر از منطقه 4، 2 نفر از منطقه 6، 2 نفر از منطقه 9 و 5 نفر از سایر مناطق دانشگاه های سراسر کشور به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

گفتنی است جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار که توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و با مشارکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، مراکز حوزه علمیه و وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود، پس از 4 دوره برگزاری جایگاه ویژه ای بین دانشجویان و دانشگاهیان پیدا کرده است. این جشنواره با هدف ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی و نیز شناسایی، معرفی و تجلیل از برترین های جامعه هدف خود برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار در تیر ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
تعداد امتیازات: (154) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (560)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 2049
  • مديرکل دانشجویان شاهد و ايثارگر سازمان امور دانشجویان خبر داد: برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره ملی جایزه ایثار به بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام شدند
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: