چهارشنبه, 06 مرداد, 1400
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان منصوب شد
سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر سید فردین تقی زاده به سمت سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان منصوب شد .

متن حکم انتصاب دکتر تقی زاده به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر سید فردین تقی زاده

عضو محترم هیأت علمی دانشگاه یاسوج

با اهدای سلام

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان منصوب می شوید.

رجاء واثق دارم که بر اساس راهبرد های دولت تدبیر و امید و اهداف، خط مشی های سازمان و برنامه های عملیاتی آن معاونت و همکاری کلیه همکاران در جهت ایجاد وحدت رویه و ارتقاء و تعالی هر چه بیشتر امور پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان با رعایت مقررات و ضوابط، گام های مؤثر و مفیدی برخواهید داشت.

توفیق روزافزون جنابعالی را در انجام شایسته مأموریت محوله و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

دکتر تقی زاده مدیرکلی امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان و مسئولیت معاونت های امور دانشجویان ، برنامه ریزی و معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع صندوق رفاه دانشجویان را در کارنامه اجرایی خود دارد.

گفتنی است پیش از این مهندس علی پرهیزکار مسولیت معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان را بر عهده داشت که به افتخار بازنشستگی نائل شد.
تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (165)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 2048
  • سرپرست معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع سازمان امور دانشجویان منصوب شد
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: