يکشنبه, 03 مهر, 1401
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز چهارشنبه 18 خرداد فعال می‌شود
سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز چهارشنبه 18 خرداد فعال می‌شود
مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز چهارشنبه 18 خرداد ماه 1401 فعال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، دکتر سید فردین تقی‌زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر درباره زمان بازگشایی سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگرگفت: مطابق سنوات گذشته سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز چهارشنبه 18 خرداد ماه لغایت 20 تیر ماه 1401 فعال و آماده ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط مقطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، کارشناسی ارشد پیوسته و دکتری حرفه ای ورودی سال 1400 و ماقبل متقاضی انتقال و میهمانی است.

دکتر تقی‌زاده با بیان اینکه این اداره کل از پذیرش درخواست‌‎های خارج از سامانه معذور می باشد؛ اظهار کرد: دانشجویانی که در سال گذشته حکم میهمانی و یا حکم مشروط داشته‌اند چنانچه شرط لازم را اخذ و حکم آنان به اتمام رسیده باشد لازم است در سامانه ثبت‌نام و حتماً شرایط و وضعیت تحصیلی خود را درج نمایند در غیراینصورت مجاز به ثبت‌نام مجدد نخواهند بود.

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر افزود: همچنین دانشجویان دارای حکم میهمانی دائم در سنوات گذشته و دانشجویان دارای پذیرش با سوابق تحصیلی مجاز به ثبت درخواست در سامانه نمی‌باشند.

وی در خصوص ترتیب اولویت در رسیدگی به تقاضای دانشجویان تصریح کرد: تقاضای دانشجویان به ترتیب اولویت 1- فرزند اناث شهيد،2- فرزند ذکور شهيد،3- جانباز 50 درصد و بالاتر و آزاده،4- همسر شهید، 5- جانباز 25 درصد الی 49 درصد، 6- همسر جانباز 50 درصد و بالاتر و آزاده، 7- فرزند اناث جانباز 50 درصد و بالاتر و آزاده، 8- فرزند ذكور جانباز 50 درصد و بالاتر و آزاده، 9- همسر جانباز 25 درصد الی 49 درصد، 10- فرزند اناث جانباز 25 درصد الی 49 درصد، 11- فرزند ذکور جانباز 25 درصد الی 49 درصد، مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

دکتر تقی‌زاده ادامه داد: دانشجویان متقاضی انتقال و یا میهمانی می‌توانند با مراجعه به سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان نسبت به ثبت درخواست اقدام و کد رهگیری دریافت و نتیجه بررسی را در زمان مقرر از طریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده نمایند.

مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر در پایان خاطرنشان کرد: پس از اتمام زمان ثبت‌نام دانشجویان، ادارات كل امور دانشجويان شاهد و ایثارگر ملزم می‌باشند تا تاریخ 31 تیر ماه با ورود به سامانه سجاد و با توجه به مدارک دانشجو (ایثارگری، وضعیت تحصیلی) اقدامات لازم را بعمل آورند.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (194)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 2057
  • سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز چهارشنبه 18 خرداد فعال می‌شود
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: