پنجشنبه, 19 تير, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
دیدار عیدانه مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک با معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان
دیدار عیدانه مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک با معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان

به مناسبت آغاز سال جدید شمسی و به منظور تبریک سال جدید، دیدار مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک با معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان كشور در روز چهارشنبه 21 فروردین ماه برگزار گردید .

در این دیدار آقای دکتر صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان ضمن تبریک آغاز سال جدید و ابراز همدردی با هموطنان سیل زده و تاکید بر تلاش همگانی جهت رفع نیازمندی های این عزیزان و کمک به سیل زدگان، خدمت به دانشجویان شاهد و ایثارگر را از اولویت های سازمان بر شمردند . ایشان ضمن تاکید بر تلاش هرچه بیشتر در جهت ارتقای تحصیلی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر تربیت نیروهای دلسوز و رنج کشیده و معتقد به نظام جمهوری اسلامی را ضامن ارائه خدمات مطلوبتر به ملت سر افراز ایران دانستند.

معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان حفظ و ارتقای ساختار ادارات امور دانشجویان شاهد و ایثارگر را برای تداوم خدمات لازم به این قشر فرهیخته را ضروری دانسته و تاکید کردند؛ در شرایط کنونی باید کماکان ادارات شاهد و ایثارگر زیر نظر مستقیم رئیس دانشگاه ها اداره گردد تا هماهنگی های لازم و سریع جهت ارائه خدمات به عزیزان شاهد و ایثارگر به سهولت هر چه تمام تر انجام گیرد.

رئیس سازمان امور دانشجویان از مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه ها خواستند تا  برنامه ریزی های لازم جهت هدایت تحصیلی و توانمند سازی علمی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر را  در اولویت سال جاری قرار دهند و افزودند؛ سازمان امور دانشجویان حمایت های لازم را در این خصوص در دستور کار خود دارد.

در ابتدای جلسه آقای دكتر اللهياري مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران و دبیر شورای مدیران کل منطقه یک، ضمن تبریک آغاز سال 1398 و آرزوی توفیق روز افزون ملت ایران در رسیدن به اهداف بلند و انسان ساز نظام مقدس جمهوری اسلامی از حضور مدیران در جلسه قدردانی نمودند ، ایشان با یادآوری حادثه سیل اخیر با هموطنان درگیر در این حادثه ابراز همدردی نمودند.

دکتر اللهیاری با گرامی داشت یاد و خاطره رشادتها و جان فشانی های شهیدان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس، ادامه راه شهیدان و پیگیری آرمانهای آنها را مورد تاکید قرار داده و ارایه خدمات مطلوب و با برنامه در راستای ارتقای علمی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر را از اولویت های دانشگاه ها دانستند و از حمایت های مطلوب ریاست محترم سازمان، معاون محترم پشتیبانی و سرپرست محترم اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر از ادارات امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها به ویژه دانشگاه های منطقه یک تشکر نمودند.

در ادامه دیدار مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه با تبریک آغاز سال جدید و ابراز همدردی با هموطنان سیل زده و تقدیر از حمایت ها و همراهی های سازمان امور دانشجویان، به بیان نقطه نظرات و محدویت های موجود در ارائه خدمات به دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر پرداختند و مقرر شد راهکارهای لازم جهت ارائه خدمات مطلوبتر طی جلسات آتی اندیشیده و پیگیریهای لازم انجام پذیرد.

 

 

 

 

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (356)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 1855
  • دیدار عیدانه مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه یک با معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: