يکشنبه, 03 مهر, 1401
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
برگزاری کارگاه آموزشی، فرهنگی و سیاسی شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) به میزبانی دانشگاه یاسوج
برگزاری کارگاه آموزشی، فرهنگی و سیاسی شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) به میزبانی دانشگاه یاسوج
به منظور تبیین و نهادینه کردن مکتب شهید سلیمانی کارگاه آموزشی، فرهنگی و سیاسی شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) ویژه دانشجویان دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی دانشگاه یاسوج برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه یاسوج، دوره ی آموزشی، فرهنگی و سیاسی شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) با حضور ریاست دانشگاه یاسوج، فرمانده سپاه فتح استان، رؤسا و معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ها و دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه یاسوج برگزار شد.
رییس دانشگاه یاسوج در مراسم افتتاحیه و آغاز به کار این دوره ضمن گرامیداشت حماسه ی ۹ دی و دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت: امروز جامعه ی ما در عرصه های اجتماعی و علمی نیازمند امثال شهید سلیمانی است.وی از ویژگیهای برجسته ی شهید سلیمانی را دفاع از مظلومین در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی دانست.
دکتر کرمی در ادامه گزارشی از برنامه های دانشگاه یاسوج در این ایام ارائه داد و گفت: همه ی ظرفیت های خود را به کار بسته ایم تا نسبت به فرهنگ سازی مکتب سردار سلیمانی و گرامی داشت حماسه ی نهم دی ماه اقدام کرده باشیم.
شایان ذکر است این دوره آموزشی به میزبانی دانشگاه یاسوج و با همکاری دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد و معاونت فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان به منظور تبیین و نهادینه کردن مکتب شهید سلیمانی ویژه دانشجویان در تالار دکتر عسکریان دانشگاه یاسوج از ۸ لغایت ۱۰ دی برگزار شد.
این طرح سه روزه (شمس) به صورت مجازی و حضوری با حضور ۷۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های استان و اساتید مطرح استانی و کشوری برگزار گردید.
 گفتنی است در پایان این دوره آموزشی، برگزیدگان دوره به مناسبت سالروز شهادت سردار دلها به کرمان و زیارت قبر مطهر شهید اعزام خواهند شد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (209)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 2051
  • برگزاری کارگاه آموزشی، فرهنگی و سیاسی شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) به میزبانی دانشگاه یاسوج
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: