يکشنبه, 03 مهر, 1401
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
برگزاری چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار در اسفندماه 1398
برگزاری چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار در اسفندماه 1398

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان خبر داد: چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار در اسفندماه 1398 برگزار خواهد شد.

دکتر سید فردین تقی زاده اظهار داشت: چهارمین دوره جشنواره آموزشی- تحصیلی جایزه ملی ایثار توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و با مشارکت وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، مراکز حوزه علمیه و وزارت آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

وی اشاره کرد جشنواره ملی ایثار با هدف ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی و نیز شناسایی، معرفی و تجلیل از برترین های جامعه هدف برای چهارمین سال متوالی برگزار می­گردد.

دکتر تقی زاده در تشریح روند برگزاری چهارمین دوره جشنواره ملی ایثار گفت: پیرو جلسات برگزار شده در بنیاد شهید و امور ایثارگران و تقویم اجرایی تعیین شده، اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان در تاریخ 1/8/98 دستورالمعل اجرایی برگزاری چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار و همچنین متعاقب آن فراخوان برگزاری جشنواره به کلیه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در قالب بخشنامه ارسال گردید.

درخصوص ارزیابی و معرفی دانشجویان واجد شرایط ایشان افزودند: مطابق سنوات گذشته در مرحله اول جشنواره، سوابق تحصیلی، پژوهشی و فرهنگی واجدین شرایط توسط ادارات شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی براساس شاخص های تعیین شده برای هر یک از دوره های آموزشی و مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی جمع آوری و توسط کمیته های علمی که در ستادهای دانشگاه ها تشکیل می شود ارزیابی خواهد شد و نتایج ارزیابی به مناطق دهگانه ارسال خواهد شد.

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان در تشریح مرحله دوم فرایند این جشنواره گفت: از هر منطقه (10 منطقه دانشگاهی) تعداد 15 نفر برگزیده منطقه ای و در مجموع 150 دانشجو جهت ورود به مرحله بعد به اداره کل شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان معرفی می شوند.

دکتر تقی زاده افزود: در مرحله کشوری سوابق علمی، پژوهشی و فرهنگی ارسالی از دانشگاه ها مطابق با معیار و شاخص­های ارزیابی اعلام شده مجدداٌ بررسی و جهت انتخاب نفرات برتر هر گروه آموزشی و مقطع تحصیلی کمیته ای متشکل از معاونت دانشجویان داخل، مدیر کل امور دانشجویان داخل، مدیر کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر کل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان و همچنین تعدادی از اعضای هیات علمی دانشگاه­ها برای هریک از گروه­های آموزشی، تشکیل و نفرات برتر منتخب و به دبیرخانه جشنواره معرفی می شوند.

 

 

 

 


تعداد امتیازات: (140) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1060)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 2033
  • برگزاری چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار در اسفندماه 1398
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: