يکشنبه, 03 مهر, 1401
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
برگزاری پنچمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار
برگزاری پنچمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار
مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان از برگزاری پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دکتر سید فردین تقی زاده اظهار داشت: پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین‌ های آموزشی و تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد و ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی با مشارکت دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد شامل وزارتخانه‌ های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش‌ و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌ های علمیه برگزار می‌شود.
وی افزود: ویژگی این جشنواره آن است که سرآمدان تحصیلی به‌ عنوان دستاوردهای طرح شاهد که حاصل همکاری بنیاد شهید و پنج دستگاه آموزشی کشور است، به جامعه معرفی می ‌شود.

دکتر تقی زاده در خصوص شرایط لازم برای شرکت در این جشنواره گفت: دانشجویان، طلاب و دانش آموزان شاهد و ایثارگر شامل: همسر و فرزند شهید، آزادگان، جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان می‌توانند از طریق ستادهای شاهد و ایثارگر مراکز آموزشی و آموزش و پرورش محل تحصیل خود اقدام کنند.
وی در ادامه گفت: دانشجویان شاهد و ایثار گر می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ضوابط این جشنواره به وب‌ سایت ایثار به نشانی www.isaar.ir مراجعه کنند.
گفتنی است اختتامیه چهارمین دوره جایزه ملی ایثار در اردیبهشت ماه 99 و به صورت مجازی برگزار شد و در بخش دانشجویی 15 نفر برگزیده نهایی که شامل 4 نفر در مقطع کارشناسی، 4 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 7 نفر در مقطع دکتری از 5 گروه آموزشی از دانشگاه های سراسر کشور جهت تجلیل معرفی شدند.
تعداد امتیازات: (156) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (577)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 2047
  • برگزاری پنچمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: