يکشنبه, 03 مهر, 1401
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
انتقال دانشجویان شاهد و ایثار گر به دانشگاه های محل سکونت انجام شد
انتقال دانشجویان شاهد و ایثار گر به دانشگاه های محل سکونت انجام شد
دکتر سید فردین تقی زاده مديرکل امور دانشجویان شاهد و ايثارگر سازمان دانشجویان از انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر به دانشگاه های محل سکونت آنها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ، دکتر تقی زاده گفت: مطابق سنوات گذشته درخواست انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر برای سال تحصیلی 1401-1400 طی دو نوبت در خرداد ماه و آذر ماه امسال در سامانه سجاد ثبت و تقاضای آنان رسیدگی شد.

مديرکل امور دانشجویان شاهد و ايثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: در سال جاری علی رغم مجازی بودن تحصیل در دانشگاه ها، برای نمیسال اول سال تحصیلی از مجموع 260 تقاضا برای انتقال و میهمانی با درخواست 229 دانشجوی شاهد و ایثارگر موافقت به عمل آمد.

وی گفت: این نعداد تقاضا مربوط به ورودی های قبل از 1399 بوده است. با توجه به شروع بیماری کرونا از اسفند ماه 1398 تحصیل دانشجویان در دانشگاه‌ها به صورت غیر حضوری بوده بنابراین ورودی های 1399 و 1400 تاکنون در دانشگاه های پذیرفته شده اولیه به صورت مجازی مشغول تحصیل بوده اند.

مديرکل امور دانشجویان شاهد و ايثارگر افزود: با توجه به اینکه احتمالاٌ در نیم سال دوم سال تحصیلی 1401-1400 آموزش به صورت حضوری باشد لذا ضمن اطلاع رسانی برای ورودی های 1399 و 1400 سامانه نقل و انتقال را در آذرماه فعال کرده و برای نیم سال دوم تعداد 197 درخواست در سامانه ثبت گردید که برای 142 نفر حکم میهمانی یا انتقال صادر شد.

دکتر تقی زاده اعلام کرد: برای جلوگیری از افت تحصیلی دانشجویان انتقالی، وضعیت تحصیلی دانشجویان میهمان و انتقال رصد می شود تا در صورت بروز مشکل نسبت به برگزاری کلاس های تقویتی و مشاوره ای اقدام لازم انجام پذیرد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (366)
گروه خبر: اخبار ستادی
کد خبر: 2054
  • انتقال دانشجویان شاهد و ایثار گر به دانشگاه های محل سکونت انجام شد
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above: