چهارشنبه, 02 اسفند, 1396
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  >  اخبار ستادی  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

اخبار ستادی

فراخوان دومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثـار
چکیده: به منظور ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی و نیز شناسایی، معرفی و تجلیل از برترین های جامعه هدف طرح شاهد اعم از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر، توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری و مشارکت وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز حوزه های علمیه دومین... ادامه »
گردهمايي دبيران مناطق شاهد و ايثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي کشور برگزار شد
چکیده: گردهمایی دبیران مناطق شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور روز سه شنبه مورخ 30 آبان ماه 96 با حضور دکتر صدیقی معاون وزیر و رییس سازمان، دکتر ریاضی معاون دانشجویان داخل سازمان، مهندس محمدی سرپرست اداره کل شاهد و ایثارگر و دبیران مناطق ده گانه شاهد و ایثارگر دانشگاه ها برگزار شد. در این نشست به بررسی و ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات د... ادامه »
انتصاب سرپرست اداره کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر
چکیده: مهندس فداحسین محمدی به عنوان سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان منصوب گردید. متن حکم ایشان به شرح ذیل می باشد: بسمه تعالی جناب آقاي مهندس فداحسين محمدي با اهدای سلام      نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنـده جنابعالی و بر اساس پیشنهاد معاون محترم امور دانشجویان داخل ... ادامه »
دومین جشنواره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان شاهد و ایثارگر
چکیده: شیوه نامه برگزاری دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان شاهد و ایثارگر، دانلود کتاب برگزیده سال به نام « پیام امام امیرالمومنین (ع) » از آیت الله مکارم شیرازی، دانلود کتاب « انسان 250 ساله» از بیانات مقام معظم رهبری درباره زندگی سیاسی - مبارزاتی ائمه معصومین علیهم السلام ادامه »
چکیده: جلسه دبیران مناطق دانشگاه های سراسر کشور در روز یکشنبه 95/11/17 در محل سالن اجتماعات رازی سازمان برگزار گردید. در این جلسه دبیران مناطق گزارش عملکرد منطقه را ارائه نمودند. همچنین موارد ذیل مورد بررسی قرار گرفت: ·        تقویم فعالیت های مشترک دفاتر شاهد و ایثارگر دانشگاه ها در سال آینده ·&... ادامه »
ديدار معاون وزير و رييس سازمان اموردانشجويان با خانواده شهداي تشيع و تسنن چابهار
چکیده: به منظور گرامیداشت یاد شهدا و نشان دادن تحکیم روابط برادران اهل تشیع و تسنن دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در منزل شهیده اهل سنت سونا دشتی از شهدای عملیات تروریستی تاسوعای حسینی چابهار در سال 89 و شهید دانشجو حامد بزی از شهدای مدافع نماز جمعه، به مقام شامخ خانواده این شهدای والامقام ادای احترام کردند. در این دیدار، د... ادامه »
دومين کارگاه آموزشي کارشناسان دفاتر شاهد و ايثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي برگزار شد.
چکیده: با حضور یکصد تن از کارشناسان دفاتر شاهد و ایثارگر دانشگاه ها، دومین کارگاه آموزشی ویژه کارشناسان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان حسینی مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان در این مراسم گفت در سبک زندگی ایرانیان از خودگذشتگی، فداکاری و نوع دوستی همواره وجود داشته و در گذر زمان با مفاهیم دینی به تعامل رسیده است. وی ایثار را مقوله ای... ادامه »
جشنواره آموزشي ـ پژوهشي جايزه ملي ايثار برگزار مي‌گردد
چکیده: حسینی مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان اعلام کرد با همکاری وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و حوزه های علمیه جشنواره آموزشی ـ پژوهشی جایزه ملی ایثار برگزار می گردد. به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان براساس این طرح هر یک از دستگاه های عضو ط... ادامه »
جلسه دبیران مناطق دانشگاههای سراسر کشور
چکیده: جلسه دبیران مناطق دانشگاههای سراسر کشور در روز یکشنبه مورخ 1395/9/14 در محل سالن خیام سازمان برگزار شد. در این جلسه دبیران مناطق گزارش عملکرد منطقه را ارائه نمودند. سپس درخصوص برگزاری گارگاه آموزشی کارشناسان ادارات کل، نشست سراسری مدیران شاهد و ایثارگر، برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر و همچنین طرح جایزه ملی ایثار بحث و تبادل نظر... ادامه »
برگزاری گردهمائی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه زنجان
چکیده: گردهمائی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه زنجان با حضور مدیر کل اموردانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان روز شنبه 22 آبان 95 در سالن سهروردی آن دانشگاه برگزار گردید. این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در اول برنامه ریاست محترم دانشگاه و رئیس ستاد رسیدگی به امور دانشجویان شاهدوایثارگر آقای دکتر جمشیدی... ادامه »
برگزاری جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر دانشگاه کاشان
چکیده: جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر دانشگاه کاشان با حضور رئیس، معاونین دانشگاه و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در تاریخ 17 آبان ماه 1395 در محل سالن کنفرانس دفتر ریاست دانشگاه کاشان برگزار گردید. در این جلسه مدیریت شاهد و ایثارگر دانشگاه گزارشی از فعالیت های اداره کل ارائه نمودند و سپس ریاست دانشگاه به ایراد سخنرانی پرد... ادامه »
پنجمین جلسه شورای مشورتی بنیاد شهید و امور ایثارگر
چکیده: پنجمین جلسه شورای مشورتی با حضور مدیران کل شاهد و ایثارگر وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران در روز چهارشنبه مورخ 1395/4/30 در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد. در این جلسه پس از ارائه گزارشی از عملکرد اداره کل، درخصوص برگزاری طرح جشنواره جایزه ملی ایثار مط... ادامه »
تقدير بنياد شهيد و امور ايثارگران از مديركل امور شاهد و ايثارگر سازمان
چکیده: در مراسم تجليل از دانشجويان ممتاز دكتري تخصصي شاهد و ايثارگر از مديركل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر سازمان امور دانشجويان تجليل شد. در متن لوح تقدير ايشان كه با امضاي معاون فرهنگي و اجتماعي بنياد شهيد و امور ايثارگران كشور مي باشد آمده است: به پاس تلاش هاي صادقانه و ارزشمند و خستگي ناپذير شما براي رشد و اعتلاي علمي، فرهنگي و آموزشي دانشجويان... ادامه »
اولین همایش تجلیل از دانشجویان ممتاز دوره دکتری تخصصی دانشجویان شاهد و ایثارگر
چکیده: وزير علوم : سياست دولت در خصوص دانشجويان شاهد و ايثارگر مبتني بر خدمت بي منت و حمايت عزتمند مي باشد. وزیر علوم از حمایت همه جانبه وزارت علوم از دانشجویان شاهد و ایثارگر به‌ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی خبر داد. دکتر محمد فرهادی در اولین همایش تجلیل از دانشجویان شاهد و ایثارگر ممتاز دوره دکتری که صبح امروز در دانشگاه علوم پزشکی تهران ب... ادامه »
مراسم افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان  شاهد و ايثارگر منطقه چهار كشور در دانشگاه بین¬المللی امام خمینی (ره)
چکیده: در این مراسم دکتر نائینی، رئیس دانشگاه ضمن تبریک دهه فجر، ولادت حضرت زینب (س) و خوشامدگویی به شرکت کنندگان بیان داشت: ملت ایران با حضور پرشکوه خود در 22 بهمن نشان دادند که پشتیبان راه اسلام و رهبری  هستند و   همه این شکوه و عزت را مدیون خون شهداء و ایثارگرانی هستیم که سرمایه معنوی و برکات جامعه هستند . وی خطاب به دانشجویان افزود: شم... ادامه »
مراسم افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان  شاهد و ايثارگر منطقه 6 كشور در دانشگاه دریانوردی چابهار
چکیده: آیین افتتاحیه چهارمین المپیاد فرهنگی ، ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاههای منطقه 6 کشور شامل دانشگاههای ولیعصر رفسنجان ، شهید باهنر کرمان ، سیستان و بلوچستان و زابل به میزبانی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار شد. معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با تشکر از عوامل برگزاری این المپیاد ،دهه فجر را نقط... ادامه »
دانشگاه صنعتی کرمانشاه میزبان مدیران شاهد و ایثارگر منطقه 8 کشور شد
چکیده: پنجمین نشست مدیران شاهد و ایثارگر دانشگاه های منطقه ۸ کشور روز سه شنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۴ با حضور دانشگاه های: رازی، صنعتی کرمانشاه، صنعتی همدان، کردستان، ایلام، لرستان، بوعلی سینا به میزبانی دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار گردید. بر پایه این گزارش در ابتدای این نشست دکتر علی اکبر اختری رییس دانشگاه صنعتی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت... ادامه »
افتتاحیه افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان  شاهد و ايثارگر منطقه هفت كشور 94/11/07
چکیده: مراسم افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان  شاهد و ايثارگر منطقه هفت با حضور آقای حسيني سرپرست دانشجوان شاهد و ايثارگر وزارت علوم تحقيقات و فناوري ، دكتر طالبي رئيس دانشگاه و رئيس برگزاري مسابقات دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه هفت  و جمعي ازمسئولين و مديران دانشگاه، مسئولين سازمان بنياد شهيد و با حضور پور شور ورزشكاران شاهد و ايثارگر منطقه ... ادامه »
وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علامه طباطبایی (ره) با حضور ریاست دانشگاه و مسئولین سازمان بررسی شد.
چکیده: در جلسه ای با حضور آقایان دکتر ریاضی معاون امور دانشجویان داخل، حسینی سرپرست امور دانشجویان شاهد و ایثارگر و دکتر سلیمی ریاست محترم دانشگاه علامه طباطبایی (ره) و جمعی از مدیران دانشگاه یاد شده مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر بررسی شد. در این جلسه دکتر سلیمی خاطر نشان کرد که بین ستاد شاهد و ایثارگر و دانشگاه جدایی وجود ندارد و دانشگاه ه... ادامه »
برگزاری اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر
چکیده: حسینی سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام کرد: اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در سه بخش حفظ، ترتیل و تحقیق در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با همکاری دفاتر شاهد و ایثارگر دانشگاه ها، معاونت های فرهنگی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در حال اجرا می باشد. باتوجه به پراکندگی دانشجویان در سطح... ادامه »
برگزاری اولین جلسه کمیته تخصصی بررسی و بازبینی طرح استاد مشاور
چکیده: اولین جلسه کمیته تخصصی بررسی و بازبینی طرح استاد مشاور با حضور نمایندگان اساتید مشاور مناطق هشت گانه در روز چهارشنبه مورخ 9 دی ماه سال جاری در سازمان امور دانشجویان برگزار شد. در این جلسه اساتید مشاور با بیان نقاط ضعف و قوت طرح استاد مشاور ضمن اشاره بر ضرورت و اثربخشی موضوع بر اصلاح و بازبینی این طرح تأکید نمودند.   مدیرکل آموزش بنیاد شهید ن... ادامه »
برگزاری جلسه مديران ادارات كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه 8 (کرمانشاه)
چکیده: جلسه مديران ادارات كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه 8  (غرب کشور) با حضور سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان روز چهارشنبه مورخ 94/10/02 در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار گردید. در این مراسم ابتدا دکتر ملکی مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه رازی کرمانشاه بخشی از فعالیت های ادارات شاهد و ایثارگر دانشگاه های... ادامه »
وضعیت دانشجویان ایثارگر دانشگاه فرهنگیان با حضور ریاست دانشگاه و مدیران سازمان بررسی شد.
چکیده: صبح امروز در جلسه ای با حضور آقای دکتر ریاضی معاون امور دانشجویان داخل، حسینی سرپرست امور دانشجویان شاهد و ایثارگر و دکتر مهرمحمدی ریاست محترم دانشگاه فرهنگیان و جمعی از مدیران دانشگاه یاد شده مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه دکتر مهرمحمدی هرگونه هزینه برای دانشجویان ایثارگر را سرمایه گذاری دانست و دکتر ریا... ادامه »
مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور مسئولین سازمان بررسی شد
چکیده: صبح امروز در جلسه ای با حضور آقای دکتر ریاضی معاون امور دانشجویان داخل، حسینی سرپرست امور دانشجویان شاهد و ایثارگر و دکتر معتمدی ریاست محترم دانشگاه صنعتی امیرکبیر و جمعی از مدیران دانشگاه یاد شده مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه دکتر معتمدی از آمادگی کامل دانشگاه برای همکاری با حوزه ایثارگران وزارت علوم خ... ادامه »
«ایثار ارزنده ترین واژه اجتماعی است»
چکیده: حسینی سرپرست اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر در اولین کارگاه آموزشی ویژه کارکنان دفاتر شاهد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور گفت: با اشاره به ضرورت ارتباط مستمر و مؤثر با بدنه کارشناسی دانشگاه گفت: ایثار ارزشی ترین واژه اجتماعی است که لازمه آن نثارکردن در عین نیاز و داشتن نیت برای رضای الهی می باشد. وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت اگر امروز ت... ادامه »
اولین کارگاه آموزشی کارشناسان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها برگزار شد.
چکیده: اولین کارگاه آموزشی ویژه کارکنان دفاتر شاهد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با هدف تبیین آیین نامه جدید آموزشی و آشنایی با برنامه ها و سیاست های جدید اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در محل سازمان امور دانشجویان برگزار شد. دکتر ریاضی معاون امور دانشجویان داخل با اشاره به ضرورت اینگونه جلسات که جنبه یادآوری دارد اعلام نمود که ما باید تمام... ادامه »
نشست مشترک دبيران مناطق مديران کل شاهد و ايثارگر و دبيران مناطق مديران کل تربيت بدني
چکیده: به منظور هماهنگی در برگزاری چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر نشست مشترک دبیران مناطق ادارات کل شاهد و ایثارگر و ادارات کل تربیت بدنی مناطق هشت گانه در محل سازمان امور دانشجویان برگزار شد. در این نشست حسینی سرپرست اداره کل دانشجویان شاهد و ایثارگر با تشریح شیوه نامه چهارمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی از مدیران مناطق خواست مطابق... ادامه »
نشست مشترک مديران كل ايثارگران استان تهران با مديران بنياد شهيد و امور ايثارگران استان تهران
چکیده: نشست ویژه مدیران کل دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های تهران با حضور دکتر صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران و مدیران شاهد در روز سه شنبه مورخ  94/08/12 در محل سازمان امور دانشجویان تشکیل شد. حسینی سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان ضمن خوش‌آمدگویی به مدعوین به بیان برنامه‌ه... ادامه »
وزيرعلوم: دانشجويان و فارغ التحصيلان شاهد و ايثارگر بايد سرآمد باشند
چکیده: دكتر محمد فرهادي وزير علوم، تحقيقات و فناوري با بيان اينكه دانشجويان و فارغ التحصيلان شاهد و ايثارگر بايد سرآمد باشند ،گفت: بايد به سمت استعداديابي دانشجويان شاهد و ايثارگر گام  برداريم. دكتر فرهادي در بيست و پنجمين گردهمايي مديران كل شاهد و ايثارگر دانشگاه‌ها و مراكز آموزش عالي كشور كه در محل اين وزارتخانه برگزار شد با اشاره به تأسيس دا... ادامه »
رئيس سازمان امور دانشجويان: خدمت به دانشجويان شاهد و ايثارگر افتخاري بزرگ و مسئوليتي سنگين است
چکیده: معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به تحصیل 60 هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه‌های تابع وزارت علوم گفت: 30هزار دانشجوی شاهد و ایثارگر در دانشگاه‌های روزانه تحصیل می‌کنند که 8000 نفر از آنان در دوره‌های تحصیلات تکمیلی هستند لذا خدمت به این تعداد دانشجوی شاهد و ایثارگر افتخاری بزرگ و مسئولیتی سنگین است .... ادامه »
برگزاری جلسه فوق العاده مديران ادارات كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه 5
چکیده: جلسه فوق العاده مديران ادارات كل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه 5 با حضور سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان روز یکشنبه مورخ 94/06/08  در ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه شیراز برگزار گردید. در این جلسه درخصوص فعالیت های انجام شده در ابعاد آموزشی، فرهنگی و رفاهی ادارات کل شاهد و ایثارگر منطقه 5 بحث و تبادل ن... ادامه »
دیدار از خانواده شهیدان حسن محقر و سید مصیب لنگری (گردهمایی معاونین دانشجویی - بجنورد)
چکیده: پنجاه و ششمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور 4 و 5 شهریور سال جاری در دانشگاه بجنورد برگزار می گردد. دکتر صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان و مدیران کل حوزه ستادی در اولین روز نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با حضور در منزل شهیدان حسن محقر و سید مصیب لنگری با خانواده این شهیدان معزز دی... ادامه »
سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر راه اندازی شد
چکیده: به منظور تسهیل نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر توسط اداره کل شاهد و ایثارگران وزارت علوم سامانه نقل و انتقال این قبیل دانشجویان راه اندازی شد. این سامانه از روز سه شنبه مورخ 1394/5/27 تا پایان روز شنبه  مورخ 1394/6/14 به مدت 20 روز برای ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال های قبل شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم ... ادامه »
برگزاری یکصد و چهل و دومین جلسه شورای مشاوران وزراء در امور ایثارگران
چکیده: یکصد و چهل و دومین جلسه شورای مشاوران وزراء در امور ایثارگران با حضور قائم مقام بنیاد شهید کشور تشکیل و درخصوص قانون جامع ایثارگران و قانون تمهیدات استخدامی جانبازان بحث و تبادل نظر شد. ضمناً مقرر شد دستگاه های مربوطه گزارش اقدامات خود را ارائه نمایند.
نشست ویژه دبیران شورای مدیران کل دانشجویان شاهد و ایثارگر در محل سازمان امور دانشجویان برگزار شد
چکیده: نشست ویژه دبیران شورای مدیران کل دانشجویان شاهد و ایثارگر در محل سازمان امور دانشجویان تشکیل و تصمیمات لازم درخصوص برگزاری گردهمایی مدیران کل شاهد و ایثارگر و همچنین برگزاری چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر اتخاذ شد. حسینی سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ضمن تأکید بر حمایت عزتمندانه از فعالیتهای این حوزه درخصوص... ادامه »
انتصاب سيد مهدي حسيني به عنوان سرپرست اداره کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر
چکیده: مراسم معارفه سرپرست امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان با حضور معاون وزیر و رییس سازمان، معاونان، مدیران و همکاران برگزار شد. در این مراسم دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر و رئیس سازمان طی حکمی سید مهدی حسینی را به عنوان سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منصوب کردند. متن حکم ایشان بشرح پیوست می‌باشد
برگزاری اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر
چکیده: حسینی سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام کرد: اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در سه بخش حفظ، ترتیل و تحقیق در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با همکاری دفاتر شاهد و ایثارگر دانشگاه ها، معاونت های فرهنگی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در حال اجرا می باشد. ادامه »
برگزاری اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر
چکیده: حسینی سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام کرد: اولین دوره مسابقات قرآنی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر در سه بخش حفظ، ترتیل و تحقیق در سطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با همکاری دفاتر شاهد و ایثارگر دانشگاه ها، معاونت های فرهنگی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در حال اجرا می باشد. ادامه »
نشست مديران کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه‌هاي مناطق 3 و 4 روز 2 بهمن ماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد
چکیده: نشست مدیران کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی مناطق 3 و 4  برگزار خواهد شد ادامه »
نشست مديران کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه‌هاي منطقه يک کشور روز 22 ديماه در دانشگاه تهران برگزار شد
چکیده: نشست مديران کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه‌هاي منطقه يک کشور روز 22 ديماه در دانشگاه تهران برگزار شد ادامه »