چهارشنبه, 07 خرداد, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  >  اخبار آموزشی  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر

اخبار آموزشی

اخبار آموزشی
فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر از 25 شهریورماه
چکیده: سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از 25 شهریور ماه به مدت 5 روز فعال می شود . به آگاهی می رساند سامانه نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر از روز دوشنبه 25 شهریور ماه تا پایان روز جمعه 29 شهریور ماه فعال و آماده ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط مقطع کارشناسی ورودی سال 1398 می باشد. شایان ذکر است این اداره ک... ادامه »
سومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار شد+ اسامی برگزیدگان
چکیده: سومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار روز سه‌شنبه 7 اسفندماه 1397 با معرفی و تقدیر از نفرات برگزیده در سالن اجتماعات سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد .   حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌شنبه ۷ اسفندماه در مراسم اختتامیه س... ادامه »
   سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر فعال شد.
چکیده: این سامانه از روز شنبه مورخ 1396/4/24 تا پایان روز جمعه مورخ 1396/5/20 به مدت 27 روز برای ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال های قبل شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری (به استثناء دانشگاه جامع علمی و کاربردی) در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و دکتری حرفه ای (دامپزشکی) فعال می باشد . لازم است متقاضیان شاهد و ... ادامه »
اولین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار
چکیده: اولین جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار سه شنبه 10 اسفندماه 1395 در محل دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم از ۷۲ نفر منتخب دانش آموز، طلابه و دانشجو در مقاطع مختلف با اهدای لوح و جوایز تجلیل شد . ادامه »
دومین جشنواره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان شاهد و ایثارگر
چکیده: شیوه نامه برگزاری دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان شاهد و ایثارگر، دانلود کتاب برگزیده سال به نام « پیام امام امیرالمومنین (ع) » از آیت الله مکارم شیرازی، دانلود کتاب « انسان 250 ساله» از بیانات مقام معظم رهبری درباره زندگی سیاسی - مبارزاتی ائمه معصومین علیهم السلام ادامه »
دومين کارگاه آموزشي کارشناسان دفاتر شاهد و ايثارگر دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي برگزار شد.
چکیده: با حضور یکصد تن از کارشناسان دفاتر شاهد و ایثارگر دانشگاه ها، دومین کارگاه آموزشی ویژه کارشناسان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان حسینی مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان در این مراسم گفت در سبک زندگی ایرانیان از خودگذشتگی، فداکاری و نوع دوستی همواره وجود داشته و در گذر زمان با مفاهیم دینی به تعامل رسیده است. وی ایثار را مقوله ای... ادامه »
درخشش دانشجويان شاهد و ایثارگر در بيست و چهارمين دوره جشنواره دانشجويان نمونه كشوري
چکیده: مراسم تقدیر از دانشجویان نمونه دانشگاه های سراسر کشور با حضور مهندس اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و جمعی از رؤسای دانشگاه ها در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. در این جشنواره دو تن از دانشجويان شاهد و ایثارگر دانشگاه اصفهان و صنعتی شری... ادامه »
ثبت‌نام دانشجويان شاهد و ايثارگر ورودي جديد جهت درخواست میهمانی و انتقال
چکیده: دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید از تاریخ 1394/06/23 می‌توانند درخواست میهمانی و انتقال خود را در سامانه اداره کل شاهد و ایثارگر به آدرسshahed.saorg.ir     مراجعه و ثبت‌نام نمایند آقای حسینی سرپرست دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان ضمن اعلام این خبر افزود: دانشجویان ایثارگر دارای شرایط خاص که محل سکونت اولیا آنان در شهر... ادامه »
تصویب آیین نامه تسهیلات آموزشی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر
چکیده: آیین نامه تسهیلات آموزشی ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد برنامه ریزی امور فرهنگی و آموزشی شاهد و ایثارگر تصویب شد . ادامه »