جمعه, 09 آبان, 1399
ثبت نام

شما در اين صفحه هستيد >> اخبار  


اخبار و رویدادهای اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر
برگزاری نشست کميسيون تخصصي ستاد مرکزي شاهد و ايثارگر
چکیده: نشست کمیسیون تخصصی ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر با هدف اصلاح آیین نامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر و با حضور مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان و نمایندگان دستگاه های عضو این ستاد برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل، دکتر سید فردین تقی زاد، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان در این نشست ر... ادامه »
برگزاری نشست ستاد مرکزی شاهد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سازمان امور دانشجویان
چکیده: معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در نشست ستاد مرکزی شاهد از ضرورت بازنگری آیین نامه تسیهلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثار گر با هدف ارائه خدمات بهتر و تطبیق با مقررات آموزشی جدید وزارت علوم خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، نشست ستاد مرکزی شاهد به ریاست معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان و با حضور رئیس سازمان سن... ادامه »
نتایج نهایی نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر
چکیده: به گزارش روابط عمومی اداره کل: نتایج درخواست های دانشجویان شاهد و ایثارگر مشمول آئین نامه نقل و انتقال که در سامانه سجاد ثبت نام کرده بودند از طریق کد پیگیری در سامانه قابل رویت می باشد. باتوجه به شیوع ویروس کرونا و اینکه در بسیاری از دانشگاه ها نمرات تمام دروس خصوصاً دروس عملی در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 ثبت نشده است لذا میهمانی تمام دانشجویا... ادامه »
گزارش نقل و انتقال سال 99 دانشجویان شاهد و ایثارگر
چکیده: به گزارش روابط عمومی اداره کل دکتر تقی زاده گفت: سامانه سجاد به مدت یکماه از تاریخ 99/3/20 لغایت 99/4/20 برای ثبت تقاضای دانشجویان شاهد و ایثارگر فعال بود و تعداد 330 نفر در این سامانه تقاضای خود را ثبت نمودند و مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های مبدا اطلاعات متقاضیان را بررسی و نظر خود را در سامانه اعلام کردند که در این مرحله دانشجوی... ادامه »
اولین جلسه دبیران مناطق ده گانه شاهد وایثارگر در سال 1399 به صورت مجازی برگزار شد.
چکیده: به گزارش روابط عمومی اداره کل دکتر تقی زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: خوشبختانه با تلاش همه دبیران محترم شاهد و ایثارگر دانشگاه ها و همکاری اداره کل فناوری سازمان این جلسه در روز سه شنبه از ساعت 10 الی 12 برگزار شد. در این جلسه دکتر تقی زاده مطابق دستور جلسه تعیین شده در خصوص موضوع نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر و سامانه سجا... ادامه »
مطالبات شهریه دانشگاه ها از بنیاد شهید و امور ایثارگران
چکیده: به گزارش روابط عمومی اداره کل دکتر تقی زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: در پی اجرا نشدن كامل تعهدات و عدم پرداخت شهریه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی تحت پوشش وزارت علوم ، منجر به ایجاد چالش جدی برای دانشگاهها به ویژه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی كه امکان فعالیت آنها تنها با دریافت شهری... ادامه »
برگزیدگان چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار سال تحصیلی 99-98
چکیده: به گزارش روابط عمومی اداره کل دکتر تقی زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت: مقرر بود چهارمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین‌های آموزشی و تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد و ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی با مشارکت دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد شامل وزارتخانه‌های بهداشت، درمان و آمو... ادامه »
لغو چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثـار  تا اطلاع ثانوی
چکیده: مراسم چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثـار که قرار بود در روز سه شنبه 6 اسفندماه سال جاری در سالن همایش شیخ صدوق واقع در شهری ری جنب دانشگاه قرآن و حدیث با حضور مسئولین و دانشجویان برگزیده برگزار شود، به دلیل توصیه های مراجع بهداشتی درمانی در پی شیوع بیماری ویروسی کرونا از جمله ابلاغیه جدید وزارت بهداشت مبنی بر لغو کلیه همایش ها و کنگره ... ادامه »
افتتاح مجموعه ورزشي خوابگاه دختران دانشگاه صنعتي شيراز
چکیده: به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زهر ا(س)، مجموعه ورزشی خوابگاه دختران دانشگاه صنعتی شیراز با حضور دکتر فردین تقی زاده، مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان افتتاح شد.در این مراسم که با حضور هیات رئیسه دانشگاه صنعتی شیراز برگزارشد؛ دکترعلویان مهر، رئیس این دانشگاه بر اهمیت ورزش به خصوص ورزش بانوان تاکید کرد.دکتر تقی زاده نیز ور... ادامه »
پيام تسليت مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجويان در پي شهادت سردار حاج قاسم سليماني
چکیده: دکتر سید فردین تقی زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان در پیامی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت . متن پیام به شرح زیر است : ﺑﺴﻢ رب‌اﻟﺸﻬﺪاء واﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا  در میان مؤمنا... ادامه »
برگزاری چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار در اسفندماه 1398
چکیده: مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان خبر داد: چهارمین جشنواره جایزه ملی ایثار در اسفندماه 1398 برگزار خواهد شد. دکتر سید فردین تقی زاده اظهار داشت: چهارمین دوره جشنواره آموزشی- تحصیلی جایزه ملی ایثار توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران و با مشارکت وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسل... ادامه »
فراخوان چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثـار
چکیده: به منظور ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی و نیز شناسایی، معرفی و تجلیل از برترین های جامعه هدف طرح شاهد اعم از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب شاهد و ایثارگر، توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران با همکاری و مشارکت وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم، تحقیقات وفناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز حوزه های علمیه چهارم... ادامه »
فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر از 25 شهریورماه
چکیده: سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از 25 شهریور ماه به مدت 5 روز فعال می شود . به آگاهی می رساند سامانه نقل و انتقال دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر از روز دوشنبه 25 شهریور ماه تا پایان روز جمعه 29 شهریور ماه فعال و آماده ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط مقطع کارشناسی ورودی سال 1398 می باشد. شایان ذکر است این اداره ک... ادامه »
با حکم دکتر صديقي، سرپرست اداره کل امور دانشجويان شاهد و ايثارگر سازمان امور دانشجويان منصوب شد
چکیده: دکتر مجتبی صدیقی، رئیس سازمان امور دانشجویان با صدور حکمی دکتر سیدفردین تقی زاده را به سمت سرپرست اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر این سازمان منصوب کرد . متن حکم ایشان به شرح ذیل می باشد:   جناب آقای دکتر سیدفردین تقی زاده عضو محترم هیأت علمی دانشگاه یاسوج با اهدای سلام      نظر به مراتب تعهدو شایستگی... ادامه »
فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از خردادماه
چکیده: سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از خردادماه فعال می شود . به آگاهی می رساند سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز دوشنبه مورخ 98/3/20 لغایت 98/4/20 فعال و آماده ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط مقطع کارشناسی ورودی سال 1397 و ماقبل متقاضی انتقال و میهمانی می باشد. شایان ذکر است این اداره کل از پذیرش درخوا... ادامه »