سه شنبه, 01 تير, 1400
ثبت نام
   اخبار مناطق
برگزاری افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه هفت كشور 94/11/07
برگزاری افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان  شاهد و ايثارگر منطقه هفت كشور 94/11/07

مراسم افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان  شاهد و ايثارگر منطقه هفت با حضور آقای حسيني سرپرست دانشجوان شاهد و ايثارگر وزارت علوم تحقيقات و فناوري ، دكتر طالبي رئيس دانشگاه و رئيس برگزاري مسابقات دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه هفت  و جمعي ازمسئولين و مديران دانشگاه، مسئولين سازمان بنياد شهيد و با حضور پور شور ورزشكاران شاهد و ايثارگر منطقه هفت در محل سالن همايش هاي پيامبر اعظم دانشگاه اصفهان برگزار شد.

دكتر طالبي رئيس برگزاري مسابقات دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه هفت اظهار داشت: ورزشكاران پيام آور سلامتي،جوانمردي و اخلاق هستند . وي در ادامه حضور دانشجويان شاهد و ايثارگر در دانشگاه اصفهان را غنيمت شمرد و ميزباني دانشگاه اصفهان از اين عزيزان را افتخاري بزرگ تلقي نمود.

رئيس دانشگاه اصفهان در ادامه بيانات خود ضمن تجليل از ۳۰۰۰۰ شهيد جان بركف در استان اصفهان اظهار داشت: دانشگاه اصفهان مزين به بركت وشميم وجود معطر بيش از ۳۰۰ دانشجوي شهيد است كه بركت وجودي اين عزيزان فضاي دانشگاه را متبرك نموده است.

وي در پايان ضمن آرزوي موفقيت و پيروزي براي همه حضار خواستار ايجاد فضايي با نشاط و ورزشي براي همه دانشجويان شركت كننده در اين مسابقات شد.

در ادامه مراسم دكتر محمد رضا ايرواني مشاور رئيس دانشگاه نيز ضمن ابراز خرسندي از برگزاري مسابقات قهرماني دانشجويان شاهد و ايثارگر منطقه هفت در دانشگاه اصفهان، گزارش مبسوطي از برگزاري مسابقات را به شرح زير اعلام نمودند: از مجموع ۱۹ دانشگاه منطقه ۷ كشور ۱۱ دانشگاه از استان هاي اصفهان ، يزد،چهارمحال و بختياري، مركزي و قم در اين رقابت ها شركت دارند. دكتر ايرواني همچنين اظهار داشت: اين مسابقات طي روزهاي ۵ تا ۱۱ بهمن ماه با حضور ۱۱۰ ورزشكار خواهر و ۱۵۰ ورزشكار برادر در رشته هاي ورزشي: واليبال، تنيس، شنا، دو و ميداني ،فوتسال و شطرنج برگزار مي گردد.

حسيني سرپرست اداره کل دانشجويان شاهد و ايثارگر وزارت علوم نيز ضمن گراميداشت روزهاي پور شور انقلاب ۵۷ با اشاره به  عوامل پيروزي انقلاب وجود رهبري، وحدت بين مردم و اعتقاد و باور ديني را از مهمترین ویژگی های پیروزی انقلاب برشمرد و افزود درصورت تقویت و توجه به عوامل فوق ، این انقلاب از هرگونه آسیب و گزند دشمنان مصون خواهد ماند . وی دانشجوی شاهد و ایثارگر را یادگاران دلاوران دوران دفاع مقدس برشمرد و اذعان داشت که حفظ و امانت داری و خدمت به این یادگاران مهمترین وظیفه برای عموم مسئولین آموزش عالی می باشد .


تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1167)
کد خبر: 876
  • برگزاری افتتاحيه مسابقات قهرماني دانشجويان  شاهد و ايثارگر منطقه هفت كشور 94/11/07
شما هم می توانید نظرات خود را برای ما ارسال فرمایید. نظرات شما بررسی خواهند شد.

ارسال نظر جدید

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

کد CAPTCHA
Enter the code shown above:


سایت های مرتبط

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

 پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران

پایگاه اطلاع رسانی دولت